Із української червоно-рябої молочної породи корів на фермі в селі Мухівці (Вінницька обл.), якою керує Сергій Довгий, намагаються вивести нову породу  – момбельярд. Як пояснює фермер, ця порода є високопродуктивною й дає молоко з більшим виходом білка. Саме така сировина необхідна для виготовлення сирів, адже поруч із фермою розташований міні-завод, на якому виготовляють і сири різних сортів, і йогурти, й іншу молочну продукцію.

У Сергія Довгого все починалося з п’яти корівок, привезених з Криму в 2009 році.

Сьогодні на фермі – 80 корів, яких доглядають, відповідно до порад французьких генетиків. Щоб не накопичувався шкідливий для тварин аміак у корівниках завжди свіже повітря. Корови мають постійний доступ до їжі та води, і що головне – вільно рухаються.

На фермі на сьогодні є корови двох порід: чорно-рябий голштин та українська червоно-ряба молочна. Французькі генетики разом зі своїми українськими колегами для виведення породи момбельярд вважають більш перспективною українську червоно-рябу .

До інформації: Монбельярд – порода ВРХ, яка належить до молочно-м’ясного напряму продуктивності. Була виведена у Франції у 1883 році методом схрещуванням місцевої ельзаської (оберлан) худоби з швейцарськими сименталами.

Порода цінується фермерами за те, що середньорічний надій становить понад 4000 кілограмів молока з жирністю 3,64%. З такого молока виготовляють переважно сир. Разом із високою молочною продуктивністю, худоба характеризується і хорошими м’ясними якостями.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.