Австралійський фермер Брайан Бертон з міста Квінсленд передав понад 200 тисяч плодів манго місцевим благодійним організаціям та постраждалим від посухи муніципалітетам.  Вперше Бертон пожертвував фрукти в 2018 році, коли він не зміг домовитись з роздрібним продавцем про умови продажу.

Брайан Бертон ніколи не планував ставати фермером манго, але коли він придбав котеджі на озері Барра між Джімпі і бухтою Тін-Кан на узбережжі Кулсланд в Квінсленді, в мальовничій власності було 2 300 мангових дерев. Він планував продати свій врожай фруктів у великий супермаркет, але йому не сподобалися умови контрактів, і він пожертвував свій перший врожай на благодійність.

«Я планую робити подібні акції щороку. Преставники благодійних організацій можуть приходити в мої сади і безкоштовно збирати манго », – зазначив Бертон.

У минулому році врожай був частково знищений штормами, але в цьому році є рекордна кількість фруктів, які повинні бути зібрані протягом двох тижнів. Десятки добровольців допомагають щедрому фермеру реалізувати свій план.

Передбачається, що фрукти будуть передані в посушливі села, такі як Шиншила, Майлз, Рома, Мітчелл і Білоела.