З нагоди початку Consumer Electronics Show (CES), однієї з головних ярмарків і конгресів по споживчим технологіям, яка незабаром відбудеться в Лас-Вегасі (Невада, США), компанія LG представила свою першу інтелектуальну теплицю. Її можна встановити на кухні, щоб отримати овочі та зелень свіжіші, ніж в найкращому овочевому магазині.

На перший погляд LG Indoor Garden виглядає як холодильник, але всередині є кілька лотків для посадки насіння.

Дана система є цілком інтелектуальною. Вона здатна контролювати життєво важливі аспекти, такі як світло, температура або вода. 

В цьому приладі, який включає в себе 24 сівалки і різні насіння, створюються умови природного місця існування рослин. У кожному горщику є все необхідне для росту рослин: від торф’яного моху до добрива, включаючи, звичайно ж, саме насіння.

Розробники стверджують, що такої теплиці досить, щоб прогодувати сім’ю з чотирьох чоловік своїми власними культурами. Зокрема, можна вирощувати до 20 різних сортів рослин, включаючи салат ромен, руколу, цикорій і базилік. Ця розумна оранжерея є частиною руху LG Smart Green, який включає не тільки лісовідновлення мільйонів дерев, але також розробку пристроїв для сталого харчування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...