Lgindoorgarden 1578580269436 696x392

З нагоди початку Consumer Electronics Show (CES), однієї з головних ярмарків і конгресів по споживчим технологіям, яка незабаром відбудеться в Лас-Вегасі (Невада, США), компанія LG представила свою першу інтелектуальну теплицю. Її можна встановити на кухні, щоб отримати овочі та зелень свіжіші, ніж в найкращому овочевому магазині.

На перший погляд LG Indoor Garden виглядає як холодильник, але всередині є кілька лотків для посадки насіння.

Дана система є цілком інтелектуальною. Вона здатна контролювати життєво важливі аспекти, такі як світло, температура або вода. 

В цьому приладі, який включає в себе 24 сівалки і різні насіння, створюються умови природного місця існування рослин. У кожному горщику є все необхідне для росту рослин: від торф’яного моху до добрива, включаючи, звичайно ж, саме насіння.

Розробники стверджують, що такої теплиці досить, щоб прогодувати сім’ю з чотирьох чоловік своїми власними культурами. Зокрема, можна вирощувати до 20 різних сортів рослин, включаючи салат ромен, руколу, цикорій і базилік. Ця розумна оранжерея є частиною руху LG Smart Green, який включає не тільки лісовідновлення мільйонів дерев, але також розробку пристроїв для сталого харчування.