Британська компанія LettUS Grow, що займається вирощуванням овочів та зелені без звичного ґрунту, активно інвестує кошти в розвиток технології, сподіваючись поширити її на всю Великобританію. Наразі на розробку й практичне застосування розпилювальної технології було виділено 2 мільйони фунтів стерлінгів або майже $2,6 млн.

Розробкою проєкту займаються вчені Брістольського університету. Вони переконані: закриті ферми не потребують насиченого корисними речовинами ґрунту, оскільки не використовують пестициди й забезпечують підтримку стабільних кліматичних умов цілодобово.

Ферми, які застосовують аеропоніку, забезпечують автоматизований контроль температури, освітлення та доставку рослинам корисних речовин. Система збирає дані про повний цикл – від стадії посіву до збирання врожаю.

Чарлі Гай, співзасновник та керуючий директор LettUs Grow, вважає аеропоніку вигідною інвестицією.

«Ці інвестиції дають нам платформу для реального прискорення у 2020 році й збільшення поставок нашої технології фермерам по всій країні», – цитують журналісти Чарлі Гая.

Новатори також наголошують на зменшенні викидів у довкілля шкідливих речовин та мінімізації збитків від впливу екстремальних погодних умов.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...