251-696x348

Банки можуть отримати сільськогосподарську землю виключно шляхом звернення стягнення по заставі у випадку порушення кредитних договорів.

Про це заявив голова комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський під час публічного обговорення земельної реформи.

“В цій редакції законопроекту, яка запропонована парламенту до другого читання, банки можуть кредитувати осіб, які відповідно до закону, можуть мати землю у власності і можуть брати її в заставу.

Отримувати земельні ділянки у власність банки можуть виключно шляхом звернення стягнення по заставі у випадку порушення умов кредитних договорів. Будь-яким іншим способом отримувати у власність сільськогосподарську землю банківські установи не можуть”, – зазначив Сольський.

“У випадку отримання права власності на землю сільськогосподарського призначення шляхом звернення стягнення на неї, банки протягом 2 років повинні через земельні торги повернути її на ринок, тобто продати. Якщо цього не станеться, земля буде конфіскована”, – сказав Сольський.

Повідомляє Аgroreview