5-696x317

Вітчизняні винахідники запустили виробництво зубних щіток з відходів цукрової тростини у Китаї. Як зазначає засновник екостартапу Ілля Кичук, тільки у Піднебесній взялися виготовляти інноваційний еко-продукт за складною технологією.

«Щітку виготовляємо з відходів цукрової тростини, а не з целюлози – дерев не валимо, – розповідає винахідник – Тільки один елемент, нейлон, не є екологічно чистим, але на даному етапі Асоціацією стоматологів він визнаний найзручнішим”.

Як зазначають розробники, користуватися екощіткою можна буде цілий місяць.

На українському роздрібному ринку багаторазову щітку з відходів цукрової тростини можна буде придбати приблизно за 1 долар. Наразі тривають переговори з мережею одного з українських супермаркетів.

З першим прототипом щітки проект увійшов до п’ятірки кращих світових стартапів на конкурсі CLIM@ в Німеччині. Команда також виграла поїздку до Нью-Йорка. Чотири місяці український стартап шукав у США інвестиції, партнерів та клієнтів.

Як результат, наразі стартап займається виготовленням передзамовлень для готелів та великих корпорацій. Також українці працюють над поліпшеним варіантом щітки без пластику. У майбутньому український екобренд планує створити багаторазовий дорожній еко-набір: паперовий гребінець, капці, вушні палички, упаковки для шампуню та гелю.

Повідомляє Ecotown