Chto Edyat Svini

Проєкт “Сілезька відгодівля” має на меті розводити свиней, м’ясо яких матиме “високу харчову цінність та традиційний домашній смак”.

Проєкт розроблено для свинарів з провінції Ополе (Середня Сілезія) і полягає у відповідному підборі кормів та спеціальній дієті, в якій використовуються трави та спеції, що впливають на харчову цінність м’яса.

Метод вже був випробуваний Рафалом Дусом, засновником кооперативу “Opolskie Fermy Trzody”, який почав додавати до раціону свиней елементи, що використовували ще століття тому.

Виявилося, що м’ясо, яке виробляється зі свиней, що харчувались травами, не тільки має зовсім інший смак, але і по-іншому проявляє себе під час приготування. Перш за все, в ньому менше води, яку замінює внутрішньом’язовий жир – носій аромату, що також відповідає за ніжність м’яса.

Сьогодні виробники, котрі працюють в кооперативі, вже використовують спеціальну трав’яну суміш, до складу якої входять часник, розмарин та шавлія.

Продукцію кооперативу дослідили польські вчені.

“М’ясо досить ніжне, має дуже високий вміст білка, оптимальну жирність, а також має запах та аромат трав. Коли я подивився на хімічний склад та жировий профіль, я був здивований, оскільки результати були схожі на яловичину та баранину. У цій свинині також є багато фосфоліпідів, тому можна говорити, що вона є здоровою їжею”, – заявив професор Владислав Мігдал з кафедри переробки продуктів тваринного походження в Краківському університеті сільського господарства.

Повідомляє Аgroreview