До 1 серпня 2020 року Мінекономіки має намір інвентаризувати всі державні землі сільськогосподарського призначення, готуючись до відкриття ринку землі.

Про хід інвентаризації державних земель повідомив Тарас Висоцький, заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. 

На даний час Держгеокадастр проводить інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності задля вчасного запровадження обігу землі. І робота з інвентаризації має бути завершена до 1 серпня цього року. Як зазначив заступник міністра, до цього часу планується завершення створення сучасної цифрової моделі території України. Тож якщо Верховна Рада проголосує за земельну реформу, підґрунтя для неї буде готове.

Наразі державний земельний кадастр містить інформацію про 21 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га. Із них 14,1 млн ділянок заагльною площею 30,9 млн га – сільськогосподарські землі.

Тарас Висоцький також повідомив, що Мінекономіки не вноситиме на розгляд парламенту окремий законопроєкт щодо продовження заборони на відчуження земель сільскогосподарського призначення.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...