Alpaka Suri 696x383

Ветеран британського банківського сектору Пол Ріппон, співзасновник провідної компанії Monzo, полишає бізнес, щоб разом із дружиною вирощувати альпаків на фермі.

Пол Ріппон полишить посаду заступника генерального директора Monzo, щоб «насолоджуватися життям» поряд зі своїми альпаками. 48-річний Ріппон заявив, що пропрацював у сфері фінансових послуг 27 років, при цьому останні 8 років далеко від дому. При цьому він створив банк зі швидким зростанням, що дає свої плоди, але не компенсує емоційних навантажень.

Деббі, дружина Ріппона, збудувала власний бізнес – ферму з розведення альпаків у Нортумберленді (Англія), зараз там понад 300 тварин. Тепер Пол Ріппон разом із дружиною збирається господарювати на сімейній фермі та доглядати альпаків. Новостворений фермер налаштований запрошувати на ферму туристів.

До інформації:  Альпака — одомашнений південноамериканський копитний ссавець родини верблюдових, водиться в Чилі, Перу і Болівії.

Ця тварина значно менша лами за розміром, і тому не використовується як тяглова тварина. Тіло альпаки вкрито м’якою довгою (до 38 см) вовною, подібною до вовни мериносів, саме через вовну альпака і вирощується. Вовна вкриває практично все тіло тварини. Саме вона і захищає тіло альпаки від значних температурних коливань. У високогір’ї ці коливання сягають діапазону у 50 градусів за Цельсієм. М’яка вовна альпак міцніша за вовну овець. Природне забарвлення вовни сягає значного діапазону від білого і жовтуватого до чорного.

Повідомляє Landlord