В компанія LiQberry (м.Київ), завдяки спеціальній технології, зберігає у пасті цінні компоненти свіжих ягід, а також 100% корисних речовин. Про інноваційну технологію без цукру та консервантів розповіла Євгенія Нечитайло, директор з маркетингу компанії LiQberry, що виробляє унікальну пасту.

HTD-technology – це винахід українських вчених, який дозволяє не лише зберігати корисні властивості свіжих ягід, але й примножувати їх, а саме: пасти містять також цінні компоненти шкірки та кісточок ягід, які розщеплюють та додають у пасту.

HTD-technology є інноваційною гідротермодинамічною технологією переробки ягід. Вчені використовували у своїй інноваційній розробці ефект кавітації, високого тиску і низькотемпературного гідролізу.

Євгенія Нечитайло зазначає, що при заморожуванні або при термічній обробці ягід втрачається 70% корисних речовин. Їхній продукт зберігає ці речовини на 100%.

Компанія провела клінічні дослідження в провідних інститутах України. Вони підтвердили позитивний вплив пасти на організм людини. Так, дослідження довели, що у людей з цукровим діабетом поліпшується зір та рівень цукру в крові. Також паста допомагає стабілізувати тиск. Ягідна паста виробництва LiQberry – потужний іммунокорректор. Це, звісно, не ліки, але натуральний продукт, який при тривалому застосуванні може дати потужний терапевтичний ефект. Тим більше, що одна з паст – із чорниці, а, як відомо, цю ягоду рекомендують для поліпшення зору.

Аналогів українській ягідній пасті немає в усьому світі. Наразі компанія виробляє сім видів паст. Для виробництва використовується виключно сертифікована сировина із Західної України.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...