Istock 109147678

В компанія LiQberry (м.Київ), завдяки спеціальній технології, зберігає у пасті цінні компоненти свіжих ягід, а також 100% корисних речовин. Про інноваційну технологію без цукру та консервантів розповіла Євгенія Нечитайло, директор з маркетингу компанії LiQberry, що виробляє унікальну пасту.

HTD-technology – це винахід українських вчених, який дозволяє не лише зберігати корисні властивості свіжих ягід, але й примножувати їх, а саме: пасти містять також цінні компоненти шкірки та кісточок ягід, які розщеплюють та додають у пасту.

HTD-technology є інноваційною гідротермодинамічною технологією переробки ягід. Вчені використовували у своїй інноваційній розробці ефект кавітації, високого тиску і низькотемпературного гідролізу.

Євгенія Нечитайло зазначає, що при заморожуванні або при термічній обробці ягід втрачається 70% корисних речовин. Їхній продукт зберігає ці речовини на 100%.

Компанія провела клінічні дослідження в провідних інститутах України. Вони підтвердили позитивний вплив пасти на організм людини. Так, дослідження довели, що у людей з цукровим діабетом поліпшується зір та рівень цукру в крові. Також паста допомагає стабілізувати тиск. Ягідна паста виробництва LiQberry – потужний іммунокорректор. Це, звісно, не ліки, але натуральний продукт, який при тривалому застосуванні може дати потужний терапевтичний ефект. Тим більше, що одна з паст – із чорниці, а, як відомо, цю ягоду рекомендують для поліпшення зору.

Аналогів українській ягідній пасті немає в усьому світі. Наразі компанія виробляє сім видів паст. Для виробництва використовується виключно сертифікована сировина із Західної України.

Повідомляє Landlord