Snail 2983235 960 720 696x461

Равликову ікру пропонують землякам на Різдвяні свята фермери Тернопільщини. Три фермерські родини об’єднали свої зусилля й тепер здатні задовольнити попит практично усієї України.

Равликові ферми активно ширяться Тернопільщиною. Спочатку делікатес вирощували в селах Угорську та Мировому, а далі до справи долучилися фермери з містечка Шумська та Боровиці.

Равликовий бізнес об’єднав три подружжя фермерів: Тетяна та Віктор Грицаюки колись вирощували печериці. А нині, познайомившись із переселенцями Олександром та Людмилою Олійниками, взялися розвивати равликові ферми. Причому вирощують не лише самих равликів для ресторанів та магазинів, а ще й виробляють равликову ікру. Завдяки цьому делікатесу беруть чимало нагород на різноманітних виставках.

Ще одні партнери ралиководів – Іван та Оксана Карп’юки.

Всі три родини вклали в бізнес власні кошти. Мальків придбали в кооперативі равлиководів, що існує в Тернополі.

Також фермерські родини співпрацюють із іншими своїми колегами по цеху. Об’єднуючи зусилля, сподіваються, задовольнити попит усієї України.

Наприклад, подружжям Іванни Бейдель та Андрія Свірського з Угорська має досвід постачання м’са равликів до міста Дубно Рівненської області. Там равликів фасують, а в Шумськ делікатес прибуває вже маринованим – у баночках. Окремо м’ясо равлика, окремо – равликова ікра.

Власну продукцію фермери з Тернопільщини презентували вже на чотирьох виставках, а за сприяння дякують Шумській міській раді та ГО «ІнСорс».

Незважаючи на те що взимку молюски сплять, фермери відзначають: напередодні Різдвяних свят замовлень від гурманів вистачає. Равликова ікра, кажуть знавці, має смак гриба. Цей дієтичний продукт сприяє покращенню зору та пам’яті, запобігає захворюванням серцево-судинної системи, його можна вживати вагітним та діабетикам.

Повідомляє Landlord