У фермера з села Кам’янка (Чернівецька обл.) Івана Галіпа цього року рясно вродили екзотичні фрукти. Окрім традиційних апельсинів і мандаринів на Різдвяні свята аграрій матиме змогу поласувати величезними лимонами.

Новий врожай екзотичних фруктів буковинський фермер збирає в своїх термотеплицях. Їх загальна площа сягає 600 кв.метрів. Нині у фермера – врожай лимонів-гігантів. А там вже й банани дозрівають Загалом Іван Галіп вирощує більше 200 різноманітних екзотичних фруктів.

Щороку старається розширювати асортимент. Першими були банани, ананаси, кавове дерево, потім – мандарини і лимони, пізніше додалися авокадо, папая. Ще буковинський фермер мріє спробувати виростити манго, вуличний інжир та гранати.

Купують екзотичні фрукти як односельці, так і туристи, котрі часто навідуються до теплиці пана Івана.

«Коли повністю дозріває ананас, то тут в теплиці стоїть такий медовий аромат, ніби у вулику з бджолами, – розповідає фермер.

Іван Галіп наголошує, що не використовує ніякої хімії для вирощування своїх фруктів, лише природне підживлення та перегній. Тому плоди його дерев значно більш запашні та смачні, ніж продукція в супермаркетах.

Повідомляє Landlord