Selskoe Hozyaystvo 14 01

Майже кожна з областей в минулому році стала лідером хоча б у якомусь із напрямків економічного розвитку. 

Так, у Вінницькій області зібрали найбільший врожай цукрових буряків (1,2 млн тонн), картоплі (1,8 млн тонн) і найбільше виробили молока (714 тис. тонн). М’яса свійської птиці  вирощено 516,6 тис. тонн.

Волинська область стала першою за валовим збором озимого жита і вівса. У Донецькій області вирощено найбільше в Україні свиней у живій вазі.

Житомирська область зібрала найбільший врожай гречки, а Запорізька область – найвищий врожай гороху та пшениці. Також в Запорізькій області вирощено найбільше овець і кіз.

Івано-Франківська область відзначилася найвищою середньомісячною зарплатою в сільському господарстві (12 767 грн). У Київській області на птахофабриках отримали найбільше яєць від птиці.

Кіровоградська область стала лідером у валовому зборі соняшнику, а Одеська – за врожаєм ячменю, ріпаку та винограду. Також в Одеській області отримали найбільше вовни.

На Полтавщині зібрали найбільший врожай кукурудзи і виростили найбільше великої рогатої худоби. У Харківській області зібрали найбільший врожай проса.

Херсонська область традиційно відзначилася на сільськогосподарський ниві, зібравши найбільший урожай рису (23,3 тис. тонн) і овочів. У Хмельницькій області зібрали найбільше сої, плодових і ягідних культур. Чернігівська область посіла перше місце за площею посівів озимого жита під врожай 2020 року – 22,6 тис. га.

Повідомляє Пропозиція