Field Image 1 4 696x365

Європейський союз готує програму боротьби з марнотратним споживанням продуктів харчування і втратами в харчовій промисловості.

Виробленню рекомендацій для Плану дій ЄС з харчовим відходам присвячена конференція Платформи ЄС щодо скорочення харчових відходів і марнотратного споживання продовольства. Вона нещодавно пройшла в Раді ЄС.

“Без вирішення проблеми втрат і марнотратства в споживанні продуктів харчування Євросоюз не зможе створити стійкий продовольчий ланцюжок “від ферми до тарілки”, –  заявила напередодні конференції комісар ЄС з питань охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів Стелла Кіріакідес.

ЄС має твердий намір до 2030 року вдвічі скоротити харчові відходи на душу населення на рівні роздрібної торгівлі та споживання, а також зменшити втрати в процесі виробництва і поставок продуктів харчування.

Платформа, створена у 2016 році, об’єднує державні організації та приватні компанії для взаємодії між найважливішими сегментами харчового ланцюжка, а також експертів, відібраних за допомогою відкритого конкурсу.

Програма націлена на вироблення заходів боротьби з втратами і марнотратним споживанням, організовує обмін передовим досвідом та оцінку стійких досягнень.

Повідомляє Пропозиція