Quot Quot

В Ізраїлі розробили інноваційну технологію пакування — Sufresca, яка зменшує кількість харчових відходів та подовжує термін зберігання продуктів. 

Sufresca — ізраїльський стартап, який розробляє технологію “покриття, що дихає”. Дана технологія може подовжити термін придатності на кілька тижнів без необхідності зберігати харчові продукти в холодильних приміщеннях.

Компанія зосередила свою увагу на створені упаковки для зберігання овочів: огірків, помідорів, цибулі, часнику і перцю. Цитрусові вже давно депонують воском, а от для овочів сьогодні бракує інноваційних рішень з якісного біопакування.

Sufresca розробила шар покриття із хімічною речовиною GRAS, яка дає змогу продовжувати термін зберігання та запобігати псуванню продуктів. Термозбіжна плівка GRAS повністю затверджена офіційними органами США. Вона є повністю безпечною для споживання.

Sufresca — не єдина компанія, яка працює над подібними рішеннями. Наприклад, Apeel Sciences використовує порошок на основі апельсинової шкірки, який можна змішувати з водою та застосовувати для пакування.

Інший стартап, заснований в Індонезії — Evoware — розробляє харчову обгортку з водоростей, яка біорозкладається після використання.

Компанія Hazel Technologies, заснована в 2015 році, розробила пакет для упаковки, який вдвічі збільшує термін зберігання продукції та запобігає появі грибка або гниттю.

Оскільки споживачі шукають творчих рішень для пакування продуктів, які вони купують, виробники харчових продуктів та напоїв все частіше звертають увагу на нововведення, аби обмежити використання пластику та зменшити виробничі витрати.

Повідомляє Пропозиція