Перуанська компанія White Lion Foods протягом останніх трьох років працює над створенням нового різновиду часнику: Purple Fire.

Значана частина часнику, вирощеного в Перу, обробляється в південному регіоні країни. Саме тут White Lion Produce вирощує часник, а їх основні експортні ринки розташовані в Мексиці, Бразилії, США та Австралії.

Фіолетовий вогонь – це новий сорт часнику, який вирощується тільки в перуанській гірській місцевості. Його вирощують і збирають на висоті 3-4 тисяч метрів над рівнем моря, і це місце надає часнику глибокого пурпурового кольору. Колір досить подібний до забарвлення червоної цибулі, і на ринку часнику таких сортів практично немає.

Даний часник можна сміливо відносити до розряду екопродуктів, оскільки при його вирощуванні практично не використовуються пестициди.

«Наше дослідження ринку показало, що в Канаді спостерігається високий інтерес до фіолетового часнику, тому ми розраховуємо вийти на канадський ринок. Також ми хотіли б розширити виробництво часнику «Фіолетовий вогонь», але високогірне вирощування робить його дуже складним з логістичної точки зору. В цілому цей сорт був досить позитивно сприйнятий споживачами, і всі зусилля з його вирощуванню в такому складному регіоні повністю виправдовуються», – зазначають в компанії White Lion Foods.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.