У компанії «Україна», яка обробляє понад 3 тисяч гектарів угідь в Білокуракинському районі Луганської області, розробляють технології вирощування нових для регіону культур.

Про це розповів агроном підприємства Володимир Лавренко.

«Ми хочемо поліпшити сівозміну місцевих господарств, які часто нараховують тільки дві-три культури, і зламати стереотип про те, що природно-кліматичні умови регіону не підходять для вирощування ріпаку, проса, льону, жита та інших культур», – зазначив агроном.

Мати великий асортимент для господарства досить важливо через мінливу ​​кон’юнктуру ринку сільгосппродукції, а також для раціонального використання сільгосптехніки.

Так, протягом трьох років врожайність ріпаку в господарстві становить 35-41 центнерів на коло, і господарство працює над вдосконаленням технології вирощування цієї культури.

Зокрема, хороші результати дали експерименти з вирощуванням зріджених посівів ріпаку. Зараз в «Україні» відпрацьовують технології вирощування 16 культур: пшениця (озима та яра), озимі ячмінь, рапс і жито, ярий та озимий горох, сочевиця, нут, чина, маш, кукурудза, гречка, соняшник, соя, льон і суданська трава.

У планах – стати повноцінним насіннєвим господарством і забезпечувати місцевих фермерів якісним насіннєвим матеріалом. Для вироблення насіннєвого матеріалу високої якості господарство вже придбало сучасну калібрувальну зерноочисну машину Фадєєва.

Повідомляє Аgrotimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...