Багато британських виробників картоплі сильно постраждали від повеней у цьому році. Аби спонукати споживачів купувати цю картоплю, не дивлячись на її не зовсім ідеальний зовнішній вигляд, кілька британських супермаркетів пропонують купуватити її в пакетах зі спеціальними синіми наклейками. Картопля, особливо в Лінкольнширі, Норфолку і деяких частинах Йоркшира, була дуже пошкоджена після сильної повені.

Торгівельна мережа Tesco продає картоплю місцевого виробництва з синьою наклейкою, на якій написано: «Я не виглядаю так гарно як зазвичай, але я все ще хороша на смак. Купи мене і підтримай британських виробників, які постраждали від повені». 

Згідно з повідомленням менеджерів Tesco, картопля може бути злегка деформована, з плямами і знебарвлена. Близько 60% якісної картоплі Tesco вирощується на сході Англії. Вже другий рік поспіль фермери страждають від поганих погодних умов. 

«Зокрема, в Норфолку і Лінкольнширі умови збору врожаю були надзвичайно складними, і виробники старанно працювали, щоб отримати якомога більше врожаю з грунту. Це означає, що деякі партії з цьогорічного врожаю картоплі вищої якості будуть виглядати не так добре, як зазвичай, але вони все одно будуть мати чудовий і насичений смак, і ми хочемо, щоб клієнти зрозуміли, що якість – це більше, ніж просто зовнішній вигляд», – зазначають фермери.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...