Канадський стартап Flash Forest до 2028 року планує висадити 1 мільярд дерев за допомогою дронів.

Крім нової технології висівання, компанія розробила спеціальну оболонку для насіння, яка пришвидшить процес його проростання.

Технологія посадки дерев, розроблена Flash Forest, дозволяє проводити посадку в 10 разів швидше та обійдеться на 80% дешевше, ніж традиційними методами.

«Ми об’єднали технології, софт та екологічні науки, щоб змінити традиційні методи висадки дерев та прискорити лісовідновлення. Наша мета — посадити 1 мільярд дерев до 2028 року», — зазначають у компанії.

Для посадки дерев планують використовувати важкий дрон власної розробки, який буде вистрілювати насінням з невеликої пневматичної гармати. Постріл повинен помістити капсулу з пророслим насінням, мікоризою та добривами на оптимальну глибину. Слідом за першим дроном буде летіти другий безпілотник — він займеться розпиленням азоту, добрив та інших поживних речовин, які дозволять насінню швидше проростати.

Безпілотники будуть сіяти вже проросле насіння — за задумом компанії, такий підхід дозволить збільшити число нових дерев. Після того, як два дрони викинуть насіння та оброблять їх добривами, третій дрон буде раз на тиждень пролітати над засіяними територіями та стежити за ростом дерев.

Представники Flash Forest стверджують, що метод дозволить відмовитися від додаткових витрат, які потрібні на вирощування саджанців в розсаднику протягом 12-24 місяців.

Повідомляє Пропозиція

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...