Вже понад 10 років поспіль на Вінниччині працює ферма, де вирощують крокодилів. Окремі екземпляри рептилій сягають у довжину до 4 метрів.

Господарство з вирощування крокодилів на сьогодні вирощує майже три десятки небезпечних хижаків. Окрім крокодилів, подружжя Світлани та Дмитра Бичковських приютили в себе кайманових черепах та змій.

Ні продавати, ані пускати крокодилів на м’ясо фермери не збираються. Говорять: їхня діяльність спрямована на збереження диких видів рептилій.

«У нас ферма для розширення та збереження всіх видів. Ми хочемо їх всіх обігріти. У нас – як маленький інтернат або будинок малятка для таких зубастиків”, – говорить власник крокодилячої ферми Дмитро Бичковський.

Вирощувати крокодилів – справа життя для Бичковських. Займаються нею вже більше десяти років. Рептилій та інших рідкісних тварин підбирали та викуповували в мандрівних зоопарках, в цирках, у приватних колекціонерів, тим самим рятуючи тваринам життя.

Світлана та Дмитро Бичковські навчилися вирощувати крокодилів навіть із яєць. Своїх вихованців нікому не продають. Навіть новонароджених.

«Крокодили розмножуються шляхом відкладання яєць, тобто наша самочка знесла яйця, ми заклали їх в інкубатор”, – розповідає про те, як вдається домогтися потомства Світлана Бичковська.

Рептиліям необхідне тепло, а також велика водойма, розповідає Дмитро Бичковський. У воді рептилії спарюються.

Власникам ферми ніколи не спадало на думку скуштувати крокодилячого м’яса, хоча ця страва звична для мешканців США. Фермери прагнуть іншого: зберегти вимираючі види., тому збираються відкрити великий заповідник для рептилій неподалік Одеси.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...