1250506-696x392

YouPin – універсальний пристрій, здатний дезинфікувати фрукти і овочі, а також забезпечувати бездротову зарядку, тепер доступний для продажу в Китаї.

Даний пристрій, розроблений компанією Ningbo Youban Intelligent Technology Co., Ltd.

Цей «очищувач» для фруктів і овочів використовує високоефективну технологію іонного очищення. За допомогою іонного генератора вода розщеплюється на іони гідроксиду та іони водню, які взаємодіють з бактеріями і пестицидами, присутніми в продуктах, перетворюючи їх в нешкідливі речовини. Крім того, гидроксід-іони з’єднуються з хлором у воді, утворюючи хлорну кислоту, яка вбиває бактерії в результаті реакції окислення.

Згідно з інформацією, наданою виробником, він більш ніж на 90% ефективний щодо розкладу пестицидів і більш ніж на 99,99% ефективний як бактерицидний засіб.

Цей очищувач для фруктів і овочів має вбудовану батарею ємністю 4400 мАг, а також підтримує бездротову зарядку, що дозволяє заряджати сумісні смартфони. Очищувач може працювати більше 35 разів на одній зарядці.

Його ціна в Китаї становить 199 юанів (25 євро / 27 дол.). Компанія відправить перші блоки 14 січня 2020 року. З цієї дати пристрій буде доступний для продажу через основних посередників в Китаї.