Теплиці з екзотичними фруктами і ягодами на власній присадибній ділянці облаштував житель Шепетівки (Хмельницька область) Сергій Герасимчук.

Фермер вирощує цитрусові, малину, смородину, лохину, журавлину і чорницю. Саджанці продає. Одного разу він поставив одну тисячу трояндових кущів на озеленення міста. 

«Найбільше я люблю працювати на землі. Це і користь, і задоволення одночасно. Квітникарством я займаюся майже два десятиліття», – розповів Сергій Герасимчук.

Інтерес до вирощування рослин у фермера прокинувся, коли він вперше посадив квіти. А зараз в його колекції як звичні в наших широтах ягідні кущі, так і плодоносні екзотичні екземпляри. У вересні поточного року сім’я фермера ласувала ківі. А перед Новорічними святами тут збирають врожай лимонів. В умовах України лимони плодоносять двічі на рік.

Найстарішим деревам в колекції Герасимчука виповнилося вісім років. Вирощені в наших широтах лимони невибагливі, варто лише пам’ятати кілька правил вирощування. Їх не можна ставити під прямі сонячні промені, потрібно вчасно поливати і обприскувати. Найкраще тримати лимони окремо від інших рослин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...