Український офіс MAN Truck & Bus привіз до Києва свій перший повністю електричний фургон MAN eTGE. Безшумний двигун дозволяє без проблем використовувати цей легкий комерційний електромобіль практично цілодобово для доставки різноманітних вантажів. Вантажний обсяг автомобіля становить 10,7 куб.метрів, повна вага – 4,2 тонни, вантажопідйомність – 1,75 тонни.

У моделі MAN eTGE використовується електродвигун потужністю 100 кВт (136 к.с.) з безступінчатою системою приводу. Крутний момент на старті при повному навантаженні дорівнює 290 Нм. Максимальна швидкість обмежена на позначці 90 км/год для оптимальної енергоефективності. Цієї швидкості цілком достатньо для використання в межах міста.

Батарея ємністю 35,8 кВтг вбудована в каркас фургона для економії місця і забезпечення оптимального розподілу навантаження. Запас ходу від повного заряду батареї досягає 173 км (NEDC) і 115 км (WLTP), при цьому електромобіль здатний заповнювати частину енергії за рахунок рекуперації. Цього вистачить для міських умов, оскільки зазвичай середня відстань пересування коливається в межах 60-80 км.

Повна зарядка до 100% ємності батареї відбувається за 5 годин 20 хвилин за допомогою розетки змінного струму (7,2 кВт) або швидкого заряду постійного струму до 80% за 40 хвилин за допомогою роз’єму комбінованої системи зарядки CCS (40 кВт). Крім того, фургон можна зарядити за допомогою звичайної розетки 220В.

MAN надає 8 років гарантії або 160 000 км пробігу. Під цим терміном виробник має на увазі падіння ємності не більше ніж на 30%, тобто протягом всього гарантійного терміну ємність батареї не повинна зменшуватися нижче 70% від початкової.

Повідомляє Ecotown