Новий вид гарбуза – зимовий або восковий – вже завойовує популярність в господарствах українців.

У цього плода є й інші назви – зимова диня або бенінказа. Він популярний в Індії, Китаї, Латинській Америці та Індонезії.

Зимовий гарбуз прекрасно підходить для вирощування і в Україні, оскільки його можна зберігати при кімнатній температурі, а в коморі він пролежить два-три роки і, як стверджують фахівці, навіть покращить свої смакові властивості.

Крім цих переваг, зимовий гарбуз також має лікувальні властивості. М’якоть плодів можна вживати при високій температурі і як жарознижувальний засіб. Як і в звичайних гарбузів, у їжу вживають насіння. Недостиглі плоди використовують у салатах, а з достиглих плодів роблять каші, запіканки, супи, гарніри, солодкі цукати та соки.

Зовні восковий гарбуз дуже схожий на звичайний. Ліани товщиною в олівець, мають довжину до 4 м. Плоди можуть бути круглими і видовженими, вагою до 10 кг, але в середньому до 5 кг.

Хоч і називають гарбуз зимовим, але садять його навесні, коли температура грунту добре прогріється. Гарбузи зручно вирощувати на шпалері. Рослина полюбляє тепло, тож її можна накрити агроволокном. Молоді рослини треба рясно поливати, а вже пізніше вона буде здатна витримувати посушливу погоду.

Збирають врожай, як і звичайного гарбуза, восени. Дозрілі плоди тримаються досить довго, а недозрілі можна заморожувати.

Повідомляє Landlord