Cucumber Picking Robot 720x720 696x464 696x464

Канада є четвертим за величиною в світі експортером огірків, чия сукупна вартість виробництва огірків  складає приблизно 326 млн. дол. На тлі таких сильних перспектив виробництва, вартість і доступність людської праці стримує галузь. Це змушує канадських операторів з вирощуванню огірків шукати автоматизовану робочу силу аби підтримувати виробництво навіть при скороченні трудових ресурсів і підвищенні витрат на найманих працівників.

Команда компанії Vineland з робототехніки та автоматизації працює над створенням автономного робота, здатного збирати огірки в теплиці. Завдання полягає в тому, щоб розробити робота, який зможе в автономному режимі збирати огірки.

Щоб відповідати швидкості збирача, роботу потрібно збирати один огірок в секунду – і все це без шкоди для овочів. Хоча автоматизований комбайн знаходиться на ранній стадії розробки, Lynch представляє систему, яка буде виробляти мобільних роботів, встановлених між рядами огірків в теплицях. Роботи будуть використовувати систему бачення і серію складних алгоритмів, щоб знаходити і відрізняти стиглий огірок від оточуючих листя і лоз, щоб простягнути руку і схопити його, а потім помістити у відро.

Крім інтеграції в автоматизований збирач огірків, Vineland має намір комерціалізувати систему відеоспостереження як окремий пристрій.

Дизайн робота буде покращено до 2020 році. План полягає в тому, щоб вивчити різні конструкції маніпуляторів, а також стратегії захоплення і різання, аби потім визначитись, які конструкції найкраще працюють з цими овочами. Дослідний зразок, який зможе автоматично збирати огірки, буде готовий до весни 2020 року.