751-696x464

Європейський Союз на підтримку малого та середнього бізнесу прифронтових територій Донбасу виділив майже 10 млн євро. Цими коштами можуть скористатися фермери Донецької й Луганської областей.

Кредити представникам малого та середнього бізнесу регіонів Донбасу, що не є окупованими, видаватимуть три українські банки. Але половину цих сум Україні компенсуватиме програма FinancEast ЄС. 

Фермери Донбасу, зокрема, зможуть взяти кредити на купівлю сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, а також на монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень та введення їх в експлуатацію.

«Завдяки цьому гранту Європейський Союз сподівається відновити стійкі кредитні та лізингові операції в регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року, підтримуючи стійке економічне та соціальне відновлення і, тим самим, сприяючи миру та примиренню на Сході України», – зазначає Фредерік Куне, перший радник Представництва ЄС в Україні.

Дана програма підтримки дрібного агробізнесу Донбасу вже запрацювала з грудня цього року. Відновідно фермери можуть звертатися за кредитуванням до Ощадного банку, Укргазбанку та «ОТП Лізинг». Саме цим фінансовим установам надано право фінансувати агробізнес за програмою FinancEast.

Повідомляє Landlord