Українці попереду всіх і в рейдерстві також — воно вразило всі галузі підприємництва у країні. Рейдерство поширюється на різні види бізнесу, руйнує чесні наміри підприємців та нищить правові засади держави. В умовах будівельного буму та активної забудови міст рейдери привласнюють будмайданчики, житлові комплекси, будинки та навіть цілі райони.

При цьому до рейдерства долучаються не лише правники з певним досвідом, але й можновладці, поліціянти та прокурори. Ця справа набагато вигідніша, ніж “розпиляти” старий завод на металолом чи отримати відступні від дрібного злодюжки.

Тому з метою є захисту порушених прав власності Кабінет Міністрів України нещодавно відкрив офіс протидії рейдерству. 

Про це повідомив прем’єр Олексій Гончарук.

«Це так званий маленький адміністративний суд. Кожна людина, чиї права власності порушено, може сюди звернутися», – зазначив посадовець.

Прем’єр пообіцяв реагувати на порушення прав власності громадян миттєво. На думку прем’єр-міністра, в країні «станом на сьогодні припинилося системне рейдерство».

Олексій Гончарук навів статистику: «за три місяці з 1404 скарг розглянуто і прийнято рішення по 1064 із них, а 368 реєстраторам із заплямованою репутацією заблоковано доступ до реєстрів».

Повідомляє Landlord