Maslo 684x400

Громадські активісти, журналісти та чиновники Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в рамках проекту «СТОП Фальсифікат» збираються перевірити, наскільки якісні молочні продукти продаються в торговельних мережах нашої країни. 

У магазинах чотирьох регіонів України журналісти та громадські діячі купуватимуть молочні продукти, аби дослідити їх вміст. Придбану продукцію передадуть в лабораторії, що спеціалізуються на виявлені фальсифікату харчових продуктів. За процесом слідкуватимуть експерти та чиновники Держпродспоживслужби. А журналісти транслюватимуть і закупки, й результати досліджень у прямому ефірі.

Першим під перевірку потрапило вершкове масло. В яких саме регіонах купуватимуть масло – не повідомляють.

«Проект «СТОП Фальсифікат» сприятиме очищенню ринку від низькосортної, іноді небезпечної продукції, захистить споживачів від введення в оману з боку недобросовісних виробників харчових продуктів, підтримає та дасть конкурентні та репутаційні переваги добросовісним виробникам харчових продуктів в Україні», – переконані організатори акції.

Організатори проєкту – Громадська організація «Громадський контроль захисту прав споживачів» із залученням підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій.

Повідомляє Landlord