73 Main New 1501674686 620x420 C 1

У місті Гарісса (Кенія) запрацювала сонячна електростанція потужністю 50 МВт. Станція спроектована та побудована підрядником EPC China Jiangxi Corporation for International Economic and Technical Corage (CJIC), спільно з Кенійським управлінням сільського господарства (REA).

Ця СЕС є однією з найбільших фотоелектричних електростанцій в Африці та займає площу в майже 210 гектарів.

Станція забезпечуватиме місто стабільним електропостачанням та дасть додатковий імпульс для розвитку «зеленої» енергетики, оскільки країна управляє однією з найбільших вітроелектростанцій на континенті.

Електростанція, яка знаходиться поблизу кордону з Сомалі, є частиною широкої урядової стратегії з розвитку відновлювальної енергетики для встановлення 400 МВт потужностей з величезних сонячних ресурсів країни.

Місто Гарісса, яке раніше залежало від нестабільної теплової енергії, тепер повністю підключене до національної енергомережі. 

Щороку сонячні панелі вироблятимуть 100 000 МВт-год «чистої» електроенергії. Проект задовольнятиме попит на енергію 70 000 домогосподарств (близько 350 тис. населення) у Кенії, що еквівалентно 50% населення Гарісси.

Повідомляє EcoTown