Червоний сорт ківі Oriental Red викликає справжній ажіотаж на європейських ринках. Він став кращим інноваційним продуктом на виставці Fruit Logistica 2019.

Разом з високими органолептичними показниками, у фрукта досить тривалий термін зберігання в порівнянні з іншими сортами ківі.

Попит на фрукт виріс дуже швидко. Він відрізняється від своїх зелених “побратимів” насиченим червоним кольором і більше підходить для вирощування в якості хобі, ніж для великомасштабного бізнесу.

Про це розповідає власник компанії Jingold, яка є постачальником червоного ківі на європейський ринок. На даний час в Італії висадили близько 100 га Oriental Red.

До інформації: Рослина, яку ми знаємо як ківі, була відкрита в Китаї понад 700 років тому і її плоди довгий час називали «китайським аґрусом». Перша згадка про ківі на Заході відноситься до 1847 року, а вже в 1906 році Актинідія Китайська була успішно введена в культуру в Новій Зеландії, яка до сьогодні є найбільшим експортером цих корисних фруктів.

Дослідники Бейлорського університету в Далласі (США) ретельно вивчали властивості 27 продуктів, щоб установити, які фрукти найкорисніші для нашого організму. У результаті фахівці відзначили, що ківі є найкориснішим плодом.

Повідомляє Агро-Центр

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.