Bekon 696x464

Компанія «Агропродсервіс» (Тернопільська область) завершила реконструкцію ферми в селі Купчинці, де вирощують бичків за новітніми технологіями.

Про це заявив генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран. «Зараз звідти вже відправляємо бичків в азіатські держави, а згодом плануємо вийти на китайський ринок м’яса, який має практично необмежену потребу в цьому продукті», – зазначив керівник.

На фінішній прямій підприємтсва – капітальні вкладення в молочне скотарство. «Завдяки їм завершуємо придбання 700 високопродуктивних нетелей з Чехії. Тому вже на першому етапі на тваринницькому комплексі плануємо підняти продуктивність на одну корову з 7-8 до 10-11 тисяч літрів молока», – зауважив гендиректор «Агропродсервіс».

В наступному році ця тваринницька ферма, де містяться 1,5 тисяч корів, повинна стати потужною фабрикою, яка зможе щодня продавати по 35-40 тонн молока якості екстра класу.

За словами Андрія Барана, 2019 рік був досить результативним для переробних виробництв.  «Ми запустили другу лінію насіннєвого заводу та істотно наростили потужності комбікормового виробництва, продукція якого буде забезпечувати постійно зростаючі потреби тваринницької галузі компанії. Словом, у розвитку компанії не зупиняємося ні на хвилину », – підсумував підприємець.