Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА підвів підсумки за 2019 рік з реалізації державної програми, щодо фінансової підтримки галузі тваринництва передбаченої для фізичних осіб-власників великої рогатої худоби .

Протягом поточного року спеціальною бюджетною дотацією за вирощування молодняка великої рогатої худоби скористалися більше 12 тисяч фізичних осіб — власників худоби.

«Загальна сума нарахованої дотації склала 28,4 млн грн за вирощування 26,1 тисяч голів худоби. На сьогодні розподілено та виплачено 21,3 млн грн, решту коштів дотації, в сумі 7,1 млн грн, фізичні особи отримають до кінця поточного року в повному обсязі», — запевнили у відомстві.

Також зазначається, що масштаб реалізації державної підтримки по цьому напрямку збільшився майже у 2 рази, відповідно до минулого року, що сприятиме стабілізації чисельності поголів«я великої рогатої худоби та покращенню матеріального становища на селі від реалізації продукції.

«Так, у 2018 році дотацію отримали 5 тися фізичних осіб за вирощування 13,5 тисяч голів молодняка великої рогатої худоби в сумі 14,8 млн грн», — додали в Херсонській ОДА.

Повідомляє Агропортал

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...