Ferma 2

На Вінничині компанія «Villa Milk» завершує будівництво роботизованої ферми за найвищими євростандартами.

Господарство на повну потужність запрацює вже навесні 2020 року. Наразі завершуються будівельні роботи і триває встановлення сучасного обладнання.

Суперсучасна ферма буде розрахована на 140 голів великої рогатої худби, та дозволить повністю мінімізувати вплив людини, а отже, отримувати молоко високої якості.

Нова ферма буде оснащена роботизованою системою компанії «ДеЛаваль» VMS™ V300. Як повідомив співзасновник ТОВ «Villa Milk», директор агрофірми «Україна — О» Михайло Федчишен, їхнє господарство не має аналогів не те, щоб в Україні, але й на пострадянському просторі.

«Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По-перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору, — відзначає М.Федчишен. — Усе це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому».

До інформації: на даний час на фермі «Villa Milk» утримується 230 дійних корів, молоко від яких одразу потрапляє на переробний комплекс Villa Milk. Час від доїння до переробки — менше години. Відстань від ферми до молокопереробного заводу — 60 метрів. Компанія Villa Milk виготовляє високоякісне молоко, кефір, ряжанку, масло, йогурти, масло та м’які сири. Нещодавно випустила новинку «Молоко до кави», яке збагачене додатковими молочними білками для розкриття кавового напою.

Повідомляє Агропртал