У Сполучених Штатах Америки  незабаром  відкриють міні-металургійний завод, який буде працювати на електроенергії від вітрової електростанції потужністю 75 МВт.

Даний проект в штаті Міссурі запустила сталеливарна компанія Nucor у партнерстві з енергетичною компанією Evergy.

«Завод Nucor спочатку не планували підключати до енергії вітру, – зазначає керівник Evergy. – Однак конкурентоспроможна ціна переконала сталеливарну компанію, яка постійно шукає способи підвищити енергоефективність для зменшення впливу на навколишнє середовище, обрати вітер».

До того ж у штаті Міссурі є закон, який дозволяє комунальним підприємствам застосовувати пільгові тарифи на електроенергію для виробників алюмінію і сталі, які купують значні обсяги енергії.

Nucor використовуватиме енергію, вироблену Evergy, у тому числі з нової вітряної електростанції, для живлення дугових електропечей, які будуть плавити лом і перетворювати його в нову, перероблену сталь.

На заводі працюватиме близько 250 чоловік. Ватість проекту становить $250 млн. Міні-металургійний завод планують ввести в експлуатацію до кінця 2019 року.

До інформації: у листопаді компанія United States Steel оголосила про свою мету скоротити глобальні викиди парникових газів на 20% до 2030 року. Крім того, Асоціація Worldsteel, на яку припадає понад 80% світового виробництва сталі, запустила програму Step Up з метою переходу до безвуглецевої сталі.

Повідомляє EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.