14-1-696x392

Сімейне фермерське господарство «Надія», що в селі Шпанів Рівненського району, має безліч ідей для агротуризму і поступово втілює їх у життя. 

Власники ферми «Надія» Ярослав та Лариса Паламарчуки агротуристичним бізнесом займаються давно. Цього року вони взяли участь в обласному конкурсі проєктів територіальних громад і як переможці отримали на розвиток своєї ідеї суму 150 тисяч грн із бюджету області.

Ферма «Надія» розташована на туристичному зеленому маршруті «Медове коло», що пролягає через 5 районів Рівненщини і має довжину майже 300 км. Ця територія приваблює туристів, тому на ній створюють місця для відвідування.

В агросадибі Паламарчуків уже цього літа зможуть перепочити та залишитися на нічліг туристи.

«Ідея виникла спонтанно. Біля нашої садиби постійно проїжджають велосипедисти. Часто вони шукають, де відпочити. От і вирішили облаштувати територію для подорожуючих. Так, перепочити туристи зможуть під навісом з виноградними гронами. Також можна буде пограти у теніс в альтанках», – розповідає Ярослав Паламарчук.

На фермі туристам  є що показати: це і осетри в штучній еководоймі, і ожинове поле, і апібудинок.

«Він містить ніші, куди ставитимуть вулики з медом. Турист, відпочиваючи, зможе отримати сеанс апітерапії», – пояснює Я.Паламарчук.

Повідомляє Landlord