Майкл Мардесен з американського штату Айова – власник невеликої свиноферми, на якій працювало вже 5 поколінь у його родині. Отримати достатній дохід малому фермеру у США сьогодні досить складно. Майклу допомогло те, що він став ветеринаром.

«Усе своє життя я хотів бути фермером. Це те, що робив мій тато, що робив мій дідусь, – розповідає Майкл. – Працювати на невеликій фермі і мати достатній дохід, щоб прогодувати сім’ю, в наші дні дуже важко».

Те, що Майкл став ветеринарним лікарем, дозволило йому залишитися в сільському регіоні Айова та продовжувати сімейну справу, розпочату попередніми поколіннями.

Щоб мати 100-відсоткову сертифікацію третьої сторони за програмою Certified Humane, його ферма співпрацює з Niman Ranch – найбільшою мережею фермерів та скотарів у Західній півкулі.

Майже 740 малих незалежних американських фермерів та ранчо Niman Ranch дотримуються найсуворіших протоколів захисту тварин у галузі тваринництва та мають довгу історію партнерства з Chipotle (американська мережа швидких ресторанів у США, Великій Британії, Канаді, Німеччині та Франції).

Майкл розповідає, що поважає Chipotle, оскільки дана мережа вкладає свої гроші, щоб допомогти молодим фермерам вижити в досить складних умовах сьогодення.

Повідомляє Landlord