Канадська компанія Twin Creeks будує в Онтаріо тепличний комплекс розміром 8 га, після чого площі теплиць компанії становитимуть 16 га. Завдяки такому потужному розширенню Twin Creeks стане одним із найбільших виробників перцю в Канаді.

Twin Creeks – це сімейна справа, яка процвітає. Сьогодні власником компанії є Майк Корнеліссен, а заснував бізнес його батько – Джордж Корнеліссен. Спочатку створена Джорджем Cornelissen Farms займалася землеробством, птахофермами і навіть елеваторами. Далі сімейне підприємство, вбачаючи перспективу в тепличному бізнесі, вирішило спробувати себе в цьому напрямку.

Восени 2015 року родина Корнеліссен придбала велику земельну ділянку поруч із сміттєзвалищем і почала співпрацювати з нідерландською компанією Havecon над розробкою нового проєкту з вирощування тепличних культур.

Навесні 2016 року Майку вдалося укласти угоду про постачання біогазу із сусідньою компанією, яка працює на ресурсах сміттєзвалища, і збудувати перші 4 га теплиць Twin Creeks.

У 2018-му, після успішного першого року, компанія вирішила розширити тепличний комплекс ще на 4 га, а у 2019 році Майк Корнеліссен зрозумів, що настав час знову розвивати бізнес. Цього разу будується блок на 8 га, що збільшить загальну площу теплиць компанії до 16 га. Завдяки цій додатковій площі Twin Creeks Greenhouse стане одним із найбільших виробників перцю в Канаді.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.