9581 Modal 696x491

Британська компанія StePac L.A. Ltd презентувала нову упаковку Xtend Iceless з модифікованою атмосферою / модифікованою вологістю (MA / MH) для транспортування свіжих овочів без використання льоду.

Новинка виступає блискучою альтернативою пластиковим контейнерам з льодом, що не переробляються. Сьогодні саме вони широко використовуються для перевезення овочевої продукції. Більш того, нова упаковка може заощадити 40% транспортних витрат.

Спочатку Xtend Iceless MA / MH розроблялася для перевезення брокколі. В США, щоб зберегти свіжість продукції брокколі перевозять в наповнених льодом спеціальних водонепроникних коробках. Але це має ряд мінусів. По-перше, лід при таненні провокує розвиток патогенів. По-друге, такі коробки не підлягають вторинній переробці, що створює супермаркетам додаткову проблему при утилізації використаних ресурсів.

Варіант упаковки Xtend Iceless MA / MH, запропонований компанією StePac L.A. Ltd, дає можливість застосовувати більш екологічні і дбайливі способи транспортування свіжих продуктів, не використовуючи при цьому лід. До того ж, новинка являє собою бюджетне, адаптоване до наземного і водного транспорту рішення.

В упаковку Xtend брокколі можна збирати одразу в полі. При надходженні на завод упаковка з продукцією герметизується, наповнюється відповідною сумішшю газів (або в ній створюється вакуумне середовище), після чого відбувається охолодження.

Повідомляє Агро-Центр