Pod Barselonoy Kabany Napali Na Rebyonka I Zagryzli Sobaku 696x464

На Волині ДП “Старовижівське лісове господарство” працює над розвитком вольєрного господарства та відновленням популяції диких кабанів в регіоні.

Через поширення АЧС популяція диких кабанів значно зменшилися, тому потребує відновлення. Директор лісгоспу Анатолій Ярмолюк розповідає, що останніми роками збудовано вже 3 вольєри, де розводять диких свиней.

В старовижівських лісах живе близько сотні кабанів. Загальна площа вольєра, який знаходиться у Сьомаківськівському лісництві, – 1,10 гектара. Тут є 25 особин кабана – вже з молодняком.

“У цьому році ми вже пробно випустили поросят і спостерігали, що вони успішно прибилися до диких тварин. Цього року хочемо ще раз отримати приплід, а наступного будемо випускати в ліс молодняк із дорослими особинами”, — розповідає Анатолій Ярмолюк.

Ведення мисливського господарства – досить клопітка робота спрямована на позитивний результат. В зимню пору звірі особливо потребують постійної підгодівлі і охорони від браконьєрів, тож із цією метою лісівники протягом року займаються заготівлею кормів і створенням максимально безпечних умов існування тварин.

Повідомляє Агро-Центр