У ФГ «Файна Беррі» (Львівська обл.) полуницю, яку треба збирати самому на фермерському полі, продають по 60 грн./кг завдяки позитивним емоціям. При цьому немає витрат на тару, логістику і прибирання.

Про це під час конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив» розповів директор фермеркого господарства «Файна Беррі», Микола Стецьків. 

«Ми не продаємо ягоди, ми продаємо емоції. Садимо малину, лохину, ожину. Люди власними руками збирають ягоди і  їдять прямо на полі. Привезли купу соломи – дітлахи налаштували собі з неї бункерів для забав. Діти були задоволені, батьки були щасливі », – поділився фермер.

Ось уже два роки поспіль попит в його фермерському господарстві перевищує пропозицію.  «Була інша проблема: люди приїхали – півгектара зібрали, нічого було постачати для готелю за контрактом», – поділився Микола Стецьків. Але траплялася і несподівана спека + 32 ° С, і туристи не приїхали. Ягоду треба було терміново зібрати і реалізувати. За спостереженнями фермера, найкращим періодом є вересень. Ще тепло, всі повернулися з відпусток і хочуть запастися емоціями.

«Успішний я – не знаю, але я щасливий», – підсумував Микола Стецьків. Компанія «Файна Беррі» відроджує природне землеробство, щоб споживачі могли отримати доступ до здорових і безпечних продуктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.