2-2

Польська компанія Terra-Plant інвестуватиме у виробництво суниці садової на території Рівненської області. Перші плантації закладуть навесні 2020 року, вирощуватимуть ягоду для поставок в Іспанію та Італію.

Меморандум про співпрацю підписали голова Рівненської ОДА та директор компанії Terra-Plant. Зараз ведеться робота з оформлення юридичної документації для цього проєкту.

Компанія Terra-Plant – це одна з найприбутковіших компаній у Польщі. Крім суниці садової, вона вирощує малину та цибулю й експортує свою продукцію до Іспанії та Італії.

Польське підприємство зацікавилося розвитком власного бізнесу на території України, оскільки українська земля вдало підходить для вирощування профільної продукції Terra-Plant.

На першому етапі польські інвестори планують орендувати близько 50 га землі, надалі розраховують збільшувати обсяги виробництва в Україні.

До інформації: працюватимуть на польському підприємстві в Україні ті мешканці Рівненщини, які наразі поїхали на заробітки до Польщі і працюють у Terra-Plant там. Тому неофіційно цей проєкт називають «Лелеки повертаються додому».

Повідомляє Landlord