Директор господарства «Жорнище», що розташоване в Іллінецькому районі Вінницької області, Михайло Онофрійчук вважає фінансову програму з кредитування фермерів «ЛегкоПосівна» вдалим рішенням компанії «Сингента» та партнерів. Така ініціатива дозволяє йому залучити кошти в позику під 11% та отримати кращі ціни на якісні ЗЗР.

Господарство «Жорнище» має близько 2000 га землі й розвиває три напрями: рослинництво, тваринництво та садівництво.

Підприємство вирощує зернові, соняшник, сою, кукурудзу та цукрові буряки. Також у розпорядженні ферми є яблуневі та сливові сади.

Кожного року «Жорнище» стикається з дефіцитом коштів на посівну кампанію. Втім, партнерські відносини з компанією «Сингента» значно спрощують це завдання, дозволяючи залучати кошти на вигідних умовах, а також купувати ЗЗР та насіння за прийнятними цінами.

«Ми з ними вже успішно працюємо за всіма форвардними програмами по різних культурах, я одним із перших в області підписав аграрну розписку. І звичайно, ми давно та успішно використовуємо на своїх полях насіння та засоби захисту рослин «Сингента», —відзначає директор господарства Михайло Онофрійчук.

Окремо керівник виділяє програму «ЛегкоПосівна», якою він успішно скористався цьогоріч і залишився вельми задоволеним:

«Цього року ми скористалися програмою «ЛегкоПосівна». Спільно з компанією «Сингента» в ній бере участь ОТП Банк, з яким ми теж давно працюємо, там у нас відкрита кредитна лінія. Цього року на придбання засобів захисту рослин, ми взяли близько 1,5 млн гривень. Підписання угоди не становило проблеми — у нас гарна кредитна історія, а оформлення участі у програмі просте та оперативне».

Особливу вигоду пан Онофрійчук вбачає в тому, що отримані в банку за цією програмою гроші потрібно віддати через 9 місяців і під 11% річних. Для порівняння, за звичайною кредитною лінією господар зміг би залучити кошти під більш ніж 21% річних.

Слід врахувати ще й той факт, що завдяки програмі «ЛегкоПосівна» препарати господарство придбало в дистриб’ютора не за кредитними цінами, а за стовідсотковою передоплатою, що дозволило значно заощадити кошти.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.