Минулого року, колишній чоловік чиновниці Тетяни Василівни Вовк –  Вовк Михайло Зиновійович отримав земельну ділянку 0,07 Га на вулиці Глибочанська у мікрорайоні Тернополя “Пронятин” з мальовничим виглядом на тернопільське озеро та  елітними сусідами. Ринкова вартість землі у такому місці вартує від 2 000 доларів за сотку.

За відповідне рішення про виділення даної земельної ділянки було проголосовано на сесії Тернопільської міськради 5 жовтня 2018 року. 

 Wolf 1 069781 Olnr0f6a

Wolf 2 566818 Dzjowcem

І хоча Тетяна Вовк  формально начебто розлучена зі своїм чоловіком вже кілька років. Проте, як на диво,  рідний брат  чиновниці, який є депутатом Тернопільської міської ради – Олег Шморгай разом із іншими депутатами, продовжує сприяти М.З.Вовку безкоштовно отримувати у власність землю тернопільської громади.

Соупадієніє? – Не думаю!

 8 Jpg 404821 Z6knrtkm

9 Jpg 056250 Thk9mare

Колеги журналісти із тернопільського видання «Погляд» звернулись до депутата Тернопільської міськради Олега Шморгая аби з’ясувати чи дійсно отримував чоловік чиновниці дану земельну ділянку. Але тернопільский  депутат і за сумісництвом рідний брат Тетяни Василівни  Вовк , почувши питання про виділення для неї землі, без пояснень кинув слухавку.

На сайті із протидії корупції  є інформація,яка дещо проливає світло на ці явні не стикування між даними заповненими чиновницею в офіційній декларації та її реальним майновим й фінансовим станом.

Зокрема, тернополянин Василь Яцюк підтверджує підозри розслідувачів, про те що Тетяна Вовк переписала власне майно на лише формально розведеного із нею чоловіка, матір та її брата і саме тому її декларація майже порожня.

Wolf 5 370348 X7r7infm

Згідно матеріалів із особистої справи , які знаходяться на сайті Міністерства юстиції вбачається, що стосовно цієї скандально-відомої в Тернополі  чиновниці, раніше вже проводилась службова перевірка, відповідно до вимог закону про «Про очищення влади».

Snymok Jpg 424242 Aevyok4b

Тоді підлеглі екс-міністра Петренка не захотіли побачити очевидні порушення в роботі  першої заступниці начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, про які відомо ледь не кожному мешканцю Тернополя, хто хоча б раз стикався із Т.Вовк.

1 559268 1mxggj6p

2 560401 Plifhslh

На даний час прокурори САП ТА ГПУ, вивчають матеріали надіслані громадськими активістами, журналістами, та народними депутатами, стосовно ймовірних корупційних дій чиновниці Вовк.Т.В.

 

Денис Лісовський

Спеціально для «НАРОДНОЇ ПРАВДИ»