Ічнянський молочно-консервний комбінат (Чернігівська обл.) першим в Україні почав випускати незбиране концентроване молоко.

Про це повідомила головний менеджер зовнішньоекономічної діяльності Ічнянського молочно-консервного комбінату Ксенія Крупицька.

«Ми – єдиний виробник концентрованого молока в Україні, – зазначила К.Крупицька. – Комбінат нещодавно закупив спеціальне обладнання для випуску концентрованого молока та запросив італійських спеціалістів для навчання наших працівників. Лінію запустили влітку».

За допомогою новітнього обладнання з молока випаровують воду і залишається концентрат. Жирність концентрованого молока – 8,6%. З однієї банки об’ємом 400 г можна отримати 1,5 л молока. «Особливо смакує за додавання у чай та каву», – наголосила Ксенія Крупицька.

До інформації: «Ічнянський молочно-консервний комбінат» — велике підприємство харчової промсиловості України з потужним виробничим комплексом, розташованим у місті Ічні (районний центр Чернігівської області); науково-технічною базою, власною сировинною базою, власною системою національної дистрибуції продукції на території країни, об’єднаною у Торговий Дім «Наталка» (м. Київ), експортною командою, що забезпечує оптові поставки згущеного молока до близько 30 країн світу.

Повідомляє Аgroreview

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.