259

Українські аграрії невдовзі матимуть змогу експортувати до Китаю ріпаковий шрот, мед та інші продукти харчування. Про це повідомив торговий представник України Тарас Качка.

Українські дипломати підписали з Генеральною митною адміністрацією КНР протоколи про експорт ріпакового шроту і меду. 

Зустріч із митною адміністрацією Китайської народної республіки виявилася досить продуктивною. Окрім підписаних протоколів, вдало пройшли перемовини й стосовно постачання до Китаю іншої продукції українських аграріїв.

«Ми обговорили всі наші дії по всіх товарних позиціях – молочна продукція, пшениця, ячмінь, горох, квасоля, горіхи, черешня, лохина та риба», – зазначив Тарас Качка. – Робота по всіх цих товарах значно інтенсифікується. Ми також завершили узгодження протоколу по м’ясу птиці (а отже, свою мету відкрити цей товар до кінця цього року я не полишаю)».

Тарас Качка також зазначив, що предметом перемовин було і вирішення спільних українсько-китайських проблем у визначенні місії митної служби в системі адміністрації.

З керівником Китайської експортно-імпортної палати продуктів харчування CFNA Цао Дерон українські дипломати також домовились про участь українських фермерів у Шанхайській імпортній виставці.

Повідомляє Landlord