Snymok Jpg 849892 Ojdrnu5j 696x427

Нові обличчя, очищення влади, ні корупції, ні старим кадрам – всі ці гасла українські виборці чують на кожних виборах. І якщо в центральних органах виконавчої влади ситуація справді дещо покращується, то в регіонах старі корумповані кадри, не те що не люструють – їх висувають на підвищення.

Яскравим прикладом цього є сумновідома  чиновниця з Тернополя – Тетяна Вовк, яка вочевидь вирішивши, що має вже достатньо «професійного досвіду», не посоромилась подати документи на зайняття вакантної посади заступника начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Це може бути доволі значним стрибком у кар’єрі чиновниці, адже як відомо, згідно нової адміністративної реформи – територіальні відділи Мінюсту будуть об’єднувати. Таким чином в руках у «широко відомого у вузьких колах»  фахівця – Тетяни Вовк опиняться одразу дві області Тернопільська та Івано-Франківська.

 

 Snymok Jpg 424242 Aevyok4b

 

 

 

Згідно матеріалів із особистої справи, які знаходяться на сайті того ж Міністерства юстиції вбачається, що стосовно цієї скандально-відомої  в Тернополі  чиновниці, раніше вже проводилась службова перевірка, відповідно до вимог закону про «Про очищення влади».

Тоді підлеглі екс-міністра Петренка не змогли  або не захотіли побачити очевидні порушення в роботі  першої заступниці начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, про які відомо ледь не кожному мешканцю Тернополя, хто хоча б раз стикався із Т.Вовк.

 Відразу після оприлюднення інформації про те, що тернопільська чиновниця із корупційним шлейфом не звільнена, а претендує на нову посаду, на адресу нашої редакції почали надходити листи від тернополян, колишніх та діючих працівників територіального відділу юстиції  із численними фактами про ймовірні корупційні діяння, порушення з прикладами неетичної робочої поведінки заступника начальника  – Тетяни Вовк.

Наші журналісти-розслідувані вирішили ретельно перевірити всі факти зазначені в цих листах.

Згідно із відповіддю на інформаційний запит, яку отримав журналіст НАРОДНОЇ ПРАВДИ від Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області, факти нарахування премій, різноманітних надбавок та матеріальної допомоги першій заступниці начальника управління юстиції у Тернопільській області  Тетяні Василівні Вовк  – повністю підтвердилися.

Так в офіційній відповіді на інформаційний запит зазначено, що за січень 2017 року Тетяна Василівна Вовк отримала майже 35 тисяч заробітної плати.

При окладі 6 745 гривень чиновниця отримала премію у розмірі понад 20 тисяч гривень.

Snymok2 Jpg 942258 Lv6vmemx

Як видно із зарплатної відомості, окрім окладу Тетяна Вовк щомісячно отримувала премії, надбавку за вислугу років, ранг та інтенсивність, які сумарно складали від 300% до подекуди 500% розміру щомісячного окладу чиновниці, що і дозволило їй в результаті отримати від платників податків дохід в розмірі 464 518 грн за 2017 рік …

 

3 Jpg 043193 Cmwr4nle

 

 

Потрібно зазначити, що кожного наступного року «апетит Вовка» лише збільшувався.

Так в 2018 році окрім вже звичних для чиновниці нарахувань премій та надбавок за інтенсивність Тетяна Василівна Вовк додатково отримує  й матеріальну допомогу протягом 2-х місяців поспіль

У серпні 2018  в розмірі  40 869 грн

4 Jpg 244566 Qikjyjkn

У вересні 2018  в розмірі 47474 грн

5 Jpg 530655 6dbv0ddw

Тут можна хібащо  іронічно констатувати : такому рясному нарахуванню премій та надбавок на щомісячній основі  в кишеню чиновниці Мінюсту – Тетяні Вовк міг би позаздрити будь-який шахтар-стахановець  або слюсар першого розряду часів радянського пролетаріату …

6 Jpg 736956 Whcrksog

Але не будучи ані шахтарем, ані лікарем, ані пожежником, не ризикуючи власним життям і працюючи в комфортних умовах, у такий нехитрий спосіб за 2018 рік  пані Вовк отримала вже 568 529 грн доходу по добре відлагодженій нею схемі.

В 2019 році схема із нарахуванням премій доходить до абсурду.

Як видно із декларації за липень 2019 року Тетяна Вовк отримує вже 99 764 гривні доходу і якщо нарахування таких сум премій продовжиться й далі , чиновниця  територіального відділення Мінюсту обходитиметься платникам податків  у суму більше 1 000 000 грн на рік…

7 Jpg 919291 Sd6s4che

Проте підозрілим є і той факт, що не зважаючи на досить високий рівень офіційних доходів протягом 3-х останніх років, згідно декларації поданої Тетяною Вовк, ані вона, ані члени її сім’ї не володіють жодним нерухомим, рухомим майном, цінними паперами чи активами.

Також в декларації чиновниці не згадується і земельна ділянка для індивідуального будівництва в елітному мікрорайоні Пронятин, що межує із Тернопільським озером, піщаним пляжем та лісосмугою.

8 Jpg 404821 Z6knrtkm

9 Jpg 056250 Thk9mare

Ділянка оформлена на колишнього чоловіка Тетяни Вовк –Михайла Вовка.

І хоча Тетяна Вовк  формально начебто розлучена зі своїм чоловіком вже кілька років. Проте, як на диво,  рідний брат  чиновниці, який є депутатом Тернопільської міської ради – Олег Шморгай продовжує сприяти Михайлу Вовку безкоштовно отримувати у власність землю тернопільської громади.

Так минулого року Вовк Михайло Зиновійович отримав земельну ділянку 0,07 Га на вулиці Глибочанська у мікрорайоні Тернополя “Пронятин” з мальовничим виглядом на тернопільське озеро та  елітними сусідами. Ринкова вартість землі у такому місці коштує від 2 000 доларів за сотку.

10 Jpg 393750 Usinzumo

11 Jpg 770050 T46mo5bl

 

За відповідне рішення про виділення даної земельної ділянки було проголосовано на сесії Тернопільської міськради 5 жовтня 2018 року. 

 Колеги-журналісти із тернопільського видання «Погляд» звернулись до депутата Тернопільської міськради Олега Шморгая аби з’ясувати чи дійсно отримував чоловік чиновниці дану земельну ділянку. Але тернопільский  депутат і за сумісництвом рідний брат Тетяни Василівни Вовк, почувши питання про виділення для неї землі, без пояснень кинув слухавку.

 

На сайті із протидії корупції  є інформація, яка дещо проливає світло на ці явні не стикування між даними заповненими чиновницею в офіційній декларації та її реальним майновим й фінансовим станом.

Зокрема, тернополянин Василь Яцюк підтверджує підозри розслідувачів, про те що Тетяна Вовк переписала власне майно на розведеного із нею чоловіка, матір та її брата і саме тому її декларація майже порожня.

 12 Jpg 820072 C1uhxdhr 13 Jpg 272092 Uxq1d4dp 14 Jpg 834700 6vgitri3

 

 

В іншій гілці чиновницю  характеризують коментатори сайту. Про «особливі підходи» в роботі Т. Вовк говорять її колеги, колишні підлеглі, нотаріуси та діючі працівники районних відділень юстиції.

15 Jpg 477579 Tddq03pd 16 Jpg 157243 L0pxtasn

Колишні колеги чиновниці, звертають увагу на непомірно високі премії, які Вовк отримує щомісяця, хабарництво, відкати і приклади зневажливого ставлення до підлеглих.

 

Конкурсну комісію, від рішення якої і  залежить, чи займе кандидатка Т.Вовк  одну із ключових посад в територіальних органах Міністерства юстиції очолює  Горовець Євген Миколайович.

17 Jpg 670439 Txkon0jw

Проте  важко собі уявити куди взагалі дивляться члени комісії, коли в принципі допускають кандидатів із подібною біографією та репутаційним шлейфом до конкурсу на керівну посаду при  Міністерстві.

І чи поінформований новий Міністр юстиції Денис Малюська про те, що відбувається в його відомстві на місцях? Чи знає про рівень обурення колективу Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області щодо  розгляду кандидатури корупціонерки Т.Вовк на керівну посаду?

Якщо ні, тоді керівництву Мінюсту просто варто ознайомитись і перевірити факти, наведені в журналістких розслідуваннях, а також ретельно вивчити  досьє корупціонерки Т.Вовк

18 Jpg 064388 Tq317pui

Вже наступного понеділка  02.12.2019 о 14.00 годині громадськість дізнається чим завершиться  засідання щодо зайняття посади, на яку претендує корупмована кандидатка.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 8 А,  (3-й поверх)

Сподіваємось, що  громадські активісти, журналісти і просто небайдужі громадяни прийдуть на цей захід і запитають у заступника міністра Горовця  та безпосередньо Тетяни Вовк про перелічені вище факти з її біографії.

Денис Лісовський

Джерело: НАРОДНА ПРАВДА