50835-696x345

Французький виробник овочів Lufa Farms розпочав будівництво своєї 4-ї теплиці на даху однієї з будівель Монреалю (Канада). Споруда матиме площу 163 800 кв. футів, що робить її найбільшою фермою на даху у всьому світі.

Зведення теплиці розпочалося у вересні 2019 року і, як очікується, завершиться до березня 2020 року.

«З кожною теплицею ми дотримуємося все вищих стандартів сталого дизайну. Наша нова ферма буде найбільш енергоефективною. Н даний час, вона інтегрує всі наші знання за останні десять років, які дають змогу відповідально вирощувати більше овочів цілий рік», – повідомив співзасновник та директор компанії Лорен Ратмелл.

Інноваційні технології

Теплиця матиме подвійне скло та два набори енергозберігаючих екранів для поліпшення теплоізоляції, а її інтеграція із будівлею знизу забезпечуватиме додаткову теплову вигоду для обох конструкцій. Теплиця також буде захоплювати дощову воду, яка використовуватиметься в системі зрошення закритого циклу, а також утилізуватиме відходи виробництва за допомогою системи компостування на місці.

На цьому четвертому та найбільшому майданчику Lufa Farms вирощуватиме баклажани та понад десять унікальних сортів томатів без використання хімічних засобів захисту рослин.

Можливості сіті-фермерства

Нова теплиця Lufa Farms у Монреалі за площею буде більша, ніж три попередні теплиці компанії разом взяті.

«Ця теплиця на даху вдвічі збільшить нашу потужність і дозволить нам годувати 2% Монреаля свіжими овочами місцевого виробництва. Це неймовірний крок вперед для гіперлокального, сталого міського господарства», – відзначає співзасновник та генеральний директор Lufa Farms Мохаммед Хейдж.

Повідомляє Landlord