Posevnaya 770x470 696x425

Малим і середнім фермерським господарствам завжди бракує якісних кредитних ресурсів. Щоб підтримати виробників у плануванні посівної кампанії та відкрити їм доступ до використання посівного матеріалу преміумкласу, в Україні запроваджено програму «ЛегкоПосівна».

Цю програму заснували компанія «Сингента» спільно з банками ПроКредит Банк, ОТП Банк та Креді Агріколь Банк, комплексно поєднавши високі аграрні й фінансові технології з огляду на реальні потреби українських агровиробників. Програма максимально враховує інтереси та запити фермерів, значно спрощуючи їм підготовку до польових робіт.

Про можливості даної програми та  умови участі в ній розповіла менеджер із розвитку бізнесу компанії «Сингента» Юлія Глумна.

Зокрема учасником програми «ЛегкоПосівна» може стати господарство:

  • яке вже витрачає на продукцію «Сингента» понад $50/га;
  • або яке готове збільшувати присутність продуктів «Сингента» на 20% порівняно з попереднім роком.

Переваги даної програми для фермера:

  • можливість придбати продукцію для посівної кампанії 2020 року за передоплатними цінами та при цьому продати сільгосппродукцію навесні чи влітку, користуючись можливістю дострокового закриття кредиту, або напередодні нового року, коли тиск на ціни знижується після закриття більшості векселів та розрахунку за товарними кредитами;
  • учасники програми не платять жодної комісії, користуючись пільговими кредитами від провідних банків-партнерів.

За словами Юлії Глумної, партнерська програма «Сингента» з ОТП Банком та ПроКредит Банком продемонструвала свою ефективність у двох попередніх сезонах. А на 2020 рік прийнято рішення щодо збільшення кількості банків-партнерів, зокрема підписані договори партнерства з Креді Агріколь Банком та Райффайзен Банком Аваль. Також ведуться переговори з низкою українських фінустанов щодо залучення до програми.

Повідомляє Landlord