Ісландські фермери планують вирощувати тропічні фрукти незважаючи на вкрай несприятливий клімат їхньої країни. Завдяки гейзерам і геотермальній енергії в них скоро з’явиться своя “ісландська папайя”.

Здається майже парадоксом, що екзотичні фрукти можуть рости в цих крижаних пустищах, але сучасні теплиці і велика кількість тепла в надрах країни повною мірою компенсовують несприятливий клімат.

Нещодавно в Ісландії був представлений проект з будівництва 50 га теплиць для органічного вирощування фруктів та овочів. Ініціатива здійснюється компанією Paradise Farms за погодженням з муніципалітетом міста Олфус. Мета даного проекту полягає у вирощуванні помідорів, салату, перецю і інших овочів для реалізації місцевому населенню. В той же час розвиток виробництва тропічних фруктів, таких як банани, папайя, манго і авокадо  більше орієнтований на експорт.

Щоб виробляти фрукти і овочі в Ісландії, потрібно подолати не лише проблему холоду, але і брак кількості сонячного світла. Тому теплиці будуть освітлюватися сучасними світлодіодними системами, що працюють 24 години на добу, а опалення здійснюватиметься за рахунок геотермальної енергії з місцевих гейзерів.

Наразі ціль ісландських фермерів полягає в тому, щоб виростити 5 тисяч тонн овочів в перший рік. З іншого боку, папайя і інші екзотичні фрукти з крижаного острова можуть стати цікавим маркетинговим ходом для позиціонування ісландського продукту на світових ринках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.