Кілька мерів французьких міст попросили Емманюеля Макрона вжити заходів щодо заборони пестицидів. Їхнє звернення стало відповіддю на заклики президента до поміркованості в ухваленні законопроєктів щодо заборони ЗЗР.

Виступаючи минулого тижня в Парижі на Конгресі мерів, Емманюель Макрон закликав керівників міст помірковано підходити до ухвалення підзаконних актів, які стосуються заборони використання сільгоспвиробниками засобів захисту рослин.

Фраза не залишилася непоміченою і була достатньою для роздратування чиновників, які вже брали участь у ініціативах щодо заборони пестицидів, спрямованих на захист населення, і які наразі чекають висновків суду щодо своїх позовів.

Раніше, після масштабних консультацій щодо захисту довкілля з членами своїх громад, кілька мерій у Франції видали накази, що обмежують застосування ЗЗР, зокрема про боротьбу з гліфосатом.

Водночас французькі фермери не підтримують таких ініціатив і з тривогою очікують рішень щодо заборони гліфосату в Європі. Виробники сподіваються, що Європейська Комісія не схвалить заходів щодо протистояння гліфосату, нещодавно висунутих урядом у Австрії.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.